Startujemy…

Szanowni Wyborcy,

przyszedł czas, by ogłosić swój start w wyborach samorządowych.

Jak zapewne wiecie od dłuższego czasu zaangażowałam się w pewien projekt społeczno-polityczny o nazwie Kukiz’15 i tak krok po kroku wciągnął mnie on do tego stopnia, że postanowiłam wystartować na inny szczebel samorządu, równie ważny jakim jest Sejmik Województwa Podlaskiego.

Nie zamierzam Was na moim profilu prywatnym zarzucać tymi tematami, tak więc osoby zainteresowane moją kandydaturą serdecznie zapraszam na mój blog, na którym będę przez ten krótki okres kampanii wyborczej przedstawiać moje dotychczasowe doświadczenia samorządowe i nie tylko.

W kolejnych wpisach rozwinę 3  filary uczciwego i sprawiedliwego samorządu, z którymi Ruch Kukiz’ 15 idzie do wyborów samorządowych w całej Polsce.

Programy głoszone przez wszystkie partie polityczne wkoło powtarzane jak mantra, to kolejne obietnice i kupowanie wyborców.

Nie dajmy się ogłupiać, to MY mieszkańcy Regionu i naszych “Małych Ojczyzn” wiemy najlepiej czego nam potrzeba,  musimy jedynie dążyć do tego, by władza wsłuchiwała się w głos mieszkańców.

Tyle i aż tyle, dlatego dokonajmy mądrych wyborów na kolejnych 5 lat.

No i oczywiście 21-go października 2018 będę wdzięczna za Wasz głos lub polecenie mnie znajomym i przyjaciołom o ile rzecz jasna spełniam Wasze wymagania.

KUKIZ’15 Lista nr 8  Miejsce 2

Z wyrazami szacunku,

Wanda Jankowska