Przyszłość nasza będzie taka, jaką wybierzemy…

„Trzeba tylko skończyć ze składaniem obietnic bez pokrycia i wziąć się do roboty. Dosyć lenistwa, czas na nowe przywództwo…” – to słowa jednego ze znanych polityków.

Wszyscy już zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić. Zwłaszcza w okresie wyborczym jesteśmy od lat zasypywani nowymi obietnicami, a co z nich wynika oceńmy sami. Oto kilka przykładów różnych obietnic i niekonsekwencji oraz braku współpracy w doprowadzaniu spraw do końca w porozumieniu z innymi podmiotami, na które daliśmy się nabrać: centrum pocztowe i nowe miejsca pracy, Ikea, zalew, centrum kongresowe w zabytkowej  stajni, rewitalizacja rynku – nawet w głosowaniu mieszkańcy wybierali projekt, piękna sala widowiskowa w budynku centrum kultury, rozbudowa szkoły podstawowej w Choroszczy, wóz strażacki dla Złotorii, o drogach w mieście i na terenie gminy nie wspomnę … co z tego mamy?

Zróbmy w końcu MY WYBORCY uczciwie rachunek sumienia i spójrzmy na tych co już rządzili naszą gminą od wielu lat, czy aby na pewno zgodne jest to z hasłem wyborczym rządzącej ekipy na nową kadencję, które brzmi: „Jerzy Ułanowicz: – idziemy dobrą drogą”.

Może właśnie nadszedł ten czas, by nowi ludzie stanęli na gruzach tego, co pozostawia po sobie poprzednik. Z pewnością każdy z nas chciałby nie tylko chodzić dobrymi drogami (chodnikami), ale również nimi jeździć.

I jeszcze jedno, nie straszmy Naszych Wyborców żadną władzą, to że jest tyle komitetów odbierajmy w kategorii zdrowego współzawodnictwa.

Wybory samorządowe to najważniejsza zdobycz demokratycznego państwa. To my TU i TERAZ będziemy przy urnach w dniu 16 listopada decydować w jakim otoczeniu i  jak chcemy żyć.

Naszą podstawową strategią jest odzyskanie wyborców, którzy w ciągu ostatnich kilkunastu lat zrazili się do rządów obecnej władzy i od niej odeszli – to odejście pokazuje frekwencja wyborcza.

Zachęcamy wszystkich uprawnionych do pójścia na wybory, każdy głos się liczy – WYGRAJMY RAZEM!

0 Responses to “Przyszłość nasza będzie taka, jaką wybierzemy…”


Comments are currently closed.