Startujemy…

Szanowni Wyborcy,

jestem  zaszczycona, że reprezentuję Komitet  Wyborczy Wyborców KUKIZ’15 w tegorocznych wyborach do Sejmu w okręgu nr 24 – Województwo Podlaskie.

Nie było łatwo znaleźć się na liście kandydatów do Sejmu. Pozytywnie przeszłam weryfikacje i rozmowy kwalifikacyjne przed komisją. Warto nadmienić, że  moją kandydaturę wskazało “Stowarzyszenie Niepokonani 2012”, którego jestem aktywnym członkiem od 2012 roku. Jesteśmy stowarzyszeniem założonym przez osoby poszkodowane przez instytucje państwowe. Swoją działalność prowadzimy w celu ochrony podmiotowych praw konstytucyjnych wszystkich obywateli bez wyjątku.

Wracając do KWW Kukiz’15, warto nadmienić, że wylosowaliśmy jako lista SZCZĘŚLIWĄ 7, mój numer na liście to 17 – czyli zawiera liczbę 7. Ale czy można zaatakować z numeru 17 ? – o tym zadecydują wyborcy :)

Moim skromnym zdaniem, nie to jest ważne,  z którego miejsca startuję. Ważne jest, że walczymy jako KWW KUKIZ’15 z partiokracją ( czyli PO, PIS, PSL, SLD – oni wszyscy już byli od 25 lat w Sejmie) i walczymy o zmianę systemu dla swoich dzieci i wnuków.

Na konwencji  w Warszawie w dniu 27 września 2015  została zaprezentowana Strategia zmian dla Polski, tak długo oczekiwany “program”, przedstawiony przez specjalistów w różnych dziedzinach. Podstawowe filary strategii to: DEMOKRACJA, BOGACTWO, BEZPIECZEŃSTWO. Tego Państwo w TVP nie usłyszą, ale Internet rządzi się swoimi prawami – i można wszystko znaleźć. Tym co nie chce się szukać, zamieszczam link:

http://pressmania.pl/?p=19566

KWW KUKIZ’15 – to ruch oddolnie utworzony, finansujemy się z własnych środków i właśnie tym różnimy się od partii politycznych. Jako jedyni głośno mówimy o konieczności zmiany systemu politycznego, zmiany obecnej konstytucji, a co za tym idzie szerokich zmian w prawie. Nie zgadzamy się z obecnym systemem fiskalnym, który godzi w interes wielu polskich firm. Chcemy, by Polska stanowiła silną i zdecydowaną pozycję w Europie, to wszystko jest możliwe tylko dzięki wprowadzeniu innego, nowego wymiaru polityki – POTRAFISZ POLSKO.

Wygrajmy Razem !