Potrafisz Polsko!

Drodzy Wyborcy.

Każdy z Was stanie przed dylematem w dniu wyborów, na kogo oddać swój głos. Ten głos powinien iść w parze z Waszymi przekonaniami i pytaniem, w jakim kraju chcemy żyć.

Głosujcie zatem na osobę, nie opcję polityczną.

Zdaję sobie sprawę, że wiele osób mnie nie zna i nie jestem w stanie sprawić, abyście mnie dokładnie poznali, dlatego zainteresowanych odsyłam do  moich wcześniejszych wpisów na blogu (od 2010 roku), gdzie dawałam upust swoim emocjom w 5-letniej walce z obecnym systemem, a słowo “układy” to zbyt delikatne określenie na to czego doświadczyłam w sądach, prokuraturze i urzędach. Ostatecznie wygrałam.

W opinii Pawła Kukiza Polacy nie mogą żyć w kraju, w którym “obowiązuje schizofreniczne prawo, prawo wymierzone w obywatela, prawo preferujące interesy partyjne i urzędnicze.” w pełni zgadzam się z jego opinią i dlatego jestem kandydatem na posła z jego komitetu .

Gwarantuję Państwu, że jak będziecie dopytywać o moją osobę to dowiecie się, że całe swoje życie zawodowe poświęciłam oświacie, to była moja pasja. Nie było łatwo, gdyż byłam i jestem człowiekiem “spoza układu”. Wszystko osiągnęłam wytrwałością w dążeniu do celu, ciężką pracą i przy silnym wsparciu rodziny. Dzięki temu cieszę się wysokim zaufaniem społecznym.

Żyjemy w czasach, w których uczciwość, zwłaszcza w polityce jest na wagę złota. Jestem osobą uczciwą. W polityce także będziecie mogli liczyć na moją uczciwość, ponieważ jestem dla Was, a nie Wy dla mnie.

Nie obiecuję, a działam – dlatego proszę o Wasze poparcie w dniu wyborów.

Przyznam, że minione tygodnie na zawsze pozostaną w mojej pamięci jako czas wielkiej lekcji pokory i nowego doświadczenia. Dziękuję wszystkim, którzy znaleźli chwilę żeby mnie wysłuchać i porozmawiać, zarówno tym którzy zgadzają się z moimi ideami, jak i tym, którzy odnoszą się do nich sceptycznie.

Zapraszam do obejrzenia spotu wyborczego:

https://www.youtube.com/watch?v=PlYmCO1tpQE

Głos na moją osobę, nie będzie straconym głosem.

Wanda Jankowska/lista nr 7/miejsce 17/.